Naši partneři

Podpora zavádění inovací do výuky; Praktická školení a workshopy; Individuální podpora - mentoring a konzultace; Praktický tréning pedagogických dovedností; Metodická podpora pedagogických týmů; Rozvoj pedagogických lídrů; Otevírání prostoru komunikaci o kvalitě vzdělávání.

www.jobos.cz


Etická výchova, obecně prospěšná společnost, má již od svého vzniku roku 2010 za cíl pomáhat zavádět etickou výchovu do škol a propagovat ji na veřejnosti.

www.evops.cz

PINstudio je grafické studio a reklamní agentura s vlastním fotoateliérem. Vytvoříme pro Vaší firmu vše, od loga, vizitky, razítka až po kompletní grafické řešení celé Vaší firmy. Nejen že vše vymyslíme ale vše také zrealizujeme, vyrobíme, zařídíme, dovezeme. Vše nechte na nás rádi to za Vás vyřešíme.

www.pinstudio.cz

Střední škola hotelnictví a společného stravování, Teplice nad Metují sídlí ve Střmenském podhradí. Poskytuje střední vzdělání s maturitní zkouškou (obory Hotelnictví pro život a Gastronomické služby) a střední vzdělání s výučním listem v programech kuchař, kuchař-číšník, číšník a barman.

www.sshssteplicenm.cz